top logo strip-eng
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
תכנית רודרמן למצטיינים ביהדות ארצות הברית ומדינת ישראל
תכנית עסקים באסיה תואר ראשון
תכנית שווקים באסיה תואר שני
תכנית תיירות ואסיה באסיה תואר ראשון
תוכנית הנדסאים
תואר שני במוזיקה
תואר שני עם התמחות כתיבה יוצרת עריכה ספרותית ותרגום
אופקים למצטיינים תואר ראשון
תרבות הקולנוע
אשכול חצי מתוקשב
ציוויליזציות ימיות
אשכול פרא רפואי
אופקים למצטיינים
לימודי שואה
שימור
רוח הכרמל

Dean's Office


gurDean:Prof. Gur Alroey
Room: 2006
Phone: 04-8240125
Fax: 04-8240128
E-mail: galroey@univ.haifa.ac.il
Website: http://galroey.wixsite.com/mysite


Vice Dean for Research


gurVice Dean for Research: Prof. Jonathan Ben-Dov
Room: 1914
Phone: 04-8249811
E-mail: jbendov@research.haifa.ac.il

Website: http://lecturers.haifa.ac.il/he/hcc/jben_dov/Pages/default.aspx

 

Dean's Office Coordinator: Mrs. Hilit Sheinbox
Phone: 04-8240674 
Room: 2004
E-mail: hsheinbox@univ.haifa.ac.il

 

Responsible for appointments and projects: Mrs. Pninit Tal 
Phone: 04-8240125
Room: 2004
E-mail:
pfientu1@univ.haifa.ac.il

 

Secretary: Ms. Yonat Sheba
Phone: 04- 8240434
Room: 2002
E-mail: ysheba@staff.haifa.ac.il

 

 

Head of Administration Office


Head of Administration: Mr. Aharon Refter
Room: 2002a
Phone: 04-8240122
Fax: 04-8240128
E-mail: arefter@univ.haifa.ac.il

 

Administrative Coordinator: Ms. Adi Taft
Phone: 04-8240122
Room: 2002
E-mail:
ataft@univ.haifa.ac.il



Programs Coordinator: Ms. Tami Lavyel
Phone:04-8240018
Room: 2007
E-mail:
tlavyel@univ.haifa.ac.il

 

Programs Coordinator Assistent: Ms. Sharona Abecasis
Phone:04-
8249491
Room: 2009 
E-mail: 
sabecasis@staff.haifa.ac.il

 

Computer Resources


Computer Administrator: Mr. Roni Mizrahi
Room: 2017a
Phone: 04-8240313
Fax: 04-8249300
E-mail: ronym@univ.haifa.ac.il

 

Secretary: Mrs. Tzila Zinger
Phone: 04-8240136
Room: 2017
E-mail: zsinger@univ.haifa.ac.il 

 

dudu

Computer Coordinator: Mr. David Bochbot 
Phone: 04-8249879
Room: 2017
E-mail: dbochbot@univ.haifa.ac.il

 

Webmaster/Web Designer: Mrs. Alona Zohar
Phone: 04-8288118
Room: 2015

E-mail: azohar@univ.haifa.ac.il


Graphic designer: Mrs. Marina Bugaev
Phone: 04-8288055
Room: 2005
E-mail:mbugaev@univ.haifa.ac.il

 

Graphic designer: Ms. Sigal Ben-Yair
Phone: 04-8240124
Room: 2005
E-mail: schen@univ.haifa.ac.il